Основен кривичен суд Скопје Почетна [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Најнови вести

 • Соопштенија за јавност  | 18.10.2019 | Основен суд Скопје I

  СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Во однос на повеќе новинарски прашања поврзани со предметот од обвинителството означен како „Насилство - Општина Центар“, доставениот одговор го објавуваме во целост: [повеќе]
 • Соопштенија за јавност  | 17.10.2019 | Основен суд Скопје I

  СООПШТЕНИЕ ЗА КАНДИДАТИ

  РЕЗУЛТАТИ ОД ИСПИТОТ ЗА СУДСКИ СЛУЖБЕНИК ПО ОГЛАС БР.3/2019 ЗА ВРАБОТУВАЊЕ НА 2-ДВА СУДСКИ СЛУЖБЕНИЦИ ВО ОСНОВЕН КРИВИЧЕН СУД СКОПЈЕ И ИНФОРМАЦИЈА ЗА ДЕНОТ И ЧАСОТ НА ОДРЖУВАЊЕ НА ИНТЕРВЈУТО: [повеќе]
 • Соопштенија за јавност  | 10.10.2019 | Основен суд Скопје I

  СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Постапувајќи по предлог на Основнот јавно обвинителство за гонење организиран криминал и корупција за определување мерки за претпазливост за три лица... [повеќе]
 • Соопштенија за јавност  | 09.10.2019 | Основен суд Скопје I

  СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Постапувајќи по предлог на Основното јавно обвинителство за гонење организиран криминал и корупција... [повеќе]
 • Соопштенија за јавност  | 08.10.2019 | Основен суд Скопје I

  СООПШТЕНИЕ ЗА КАНДИДАТИ

  ИНФОРМАЦИЈА ЗА ОДЛАГАЊЕ НА ДЕНОТ И ЧАСОТ НА ОДРЖУВАЊЕ НА ВТОРАТА ФАЗА ОД СЕЛЕКЦИЈАТА ЗА ВРАБОТУВАЊЕ [повеќе]

Сите вести

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_