Spokesmans [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Spokesman

Decision search

Court
Case number
Date
_

The latest news

 • СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  News  | Jun 9, 2021
  Во однос на сите шпекулации и дезинформации кои во последно време се лиферуваат во јавноста поврзани со предметот познат како „Талир1„ [more]
 • СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  News  | Mar 16, 2021
  Соопштение за дата и време за одржување на административна селекција по јавен оглас 2/2021. [more]
 • СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Press realeses  | Nov 16, 2020
  Известување за главната расправа за предметот со КОК бр. 7/18 – „Титаник“ [more]

All news