Основни информации [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

За судот

Основен суд Тетово

ул. “Илинденска” б.б.
Емаил:  info@ostetovo.mk

Контакт телефони

Телефонска централа

044 330 688

Технички секретар на Претседателот на судот - телефон

044 350 020

Технички секретар на Претседателот на судот - факс

044 339 322

Судски Администратор (секретар на судот)

044 330 742
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_