Основни информации [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

За судот

Основен суд Битола

Булевар „1-ви Мај“ бр. 63
Емаил:  info@osbitola.mk

Контакт телефони

Телефонска централа

047 223-166

Телефонска централа

047 221-331

Телефонска централа

047 223-066

Технички секретар на Претседателот на судот - факс

047 239-352

Директен контакт во писарница на Кривично одделение

076 311-094
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести