Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

     graph2 Извештаи за Основен суд Крушево

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Сумарен извештај за движење на предмети за месец мај 2024
Месечен
2024
Извештај по судии за движење на предмети за месец мај 2024
Месечен
2024
Сумарен извештај за движење на предмети за месец март 2024
Месечен
2024
Извештај по судии за движење на предмети за месец март 2024
Месечен
2024
Сумарен извештај за движење на предмети за месец февруари 2024
Месечен
2024
Извештај по судии за движење на предмети за месец февруари 2024
Месечен
2024
Годишен извештај за движење на предметите во 2023 година
Годишен
2023
Сумарен извештај за движење на предмети за месец декември 2023
Месечен
2023
Извештај по судии за движење на предмети за месец декември 2023
Месечен
2023
Сумарен извештај за движење на предмети за месец октомври 2023
Месечен
2023
Прва<12345...>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_