Контакт за лица со посебни потреби [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Контакт за лица со посебни потреби

Врз основа на член 88 од Законот за судовите и Заклучокот на Владата на РМ од седницата одржана на ден 12.11.2013 година, за одговорно лице за комуникација со граѓани кои имаат одредеден вид и степен на попреченост за Основниот суд Штип е назначено лицето:

Контакт

-

Фиксен телефон:
032/392-455
Мобилен телефон:
-
Емаил:

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести