Годишен план за работа [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Годишен план за работа

 

Година
Опис Година Преземање
Распоред за работа на ОС Штип за 2024 година
ОС Штип;  ОС Штип
Распоред за работа на ОС Штип за 2024 година
2024
Програма за работа на ОС Штип за 2023 година
ОС Штип;  ОС Штип
Програма за работа на ОС Штип за 2023 година
2023
Измена на распоред за работа на ОС Штип за 2023 година
ОС Штип;  ОС Штип
Измена на распоред за работа на ОС Штип за 2023 година
2023
Распоред за работа на ОС Штип за 2023 година
ОС Штип;  ОС Штип
Распоред за работа на ОС Штип за 2023 година
2023
Распоред за работа на ОС Штип за 2022 година
Основен суд Штип;  Основен суд Штип
Распоред за работа на ОС Штип за 2022 година
2022

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести