Извештаи [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Извештаи

 

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Извештај за реализација на судскиот буџет за 2018 година
Годишен
2018
Извештај за реализација на судскиот буџет за 2017 година
Годишен
2017
Судски буџетски совет на Република Македонија - извештај 2004-2007
Годишен
2004, 2005, 2006, 2007
Извештај за реализација на судскиот буџет за 2015 година
Годишен
2015
Извештај за реализација на судскиот буџет за 2014 година
Годишен
2014
Извештај за реализација на судскиот буџет за 2013 година
Годишен
2013
Извештај за реализација на судскиот буџет за 2012 година
Годишен
2012
Извештај за реализација на судскиот буџет за 2011 година
Годишен
2011
Извештај за реализација на судскиот буџет за 2010 година
Годишен
2010
Извештај за реализација на судскиот буџет за 2009 година
Годишен
2009

Најнови вести

 • Информација

  Соопштенија за јавност  | 03.12.2019
  Во рамки на проектот „Посета на Државни институции“ основното училиште “Никола Вапцаров“ од Скопје го посети Судскиот совет на Република Северна Македонија... [повеќе]
 • Соопштение за 326-та седница на Судски совет на РСМ - 13.12.2019 година

  Соопштенија за јавност  | 03.12.2019
  Судскиот совет на Република Северна Македонија ќе одржи седница на ден 13.12.2019 година (петок) со почеток во 9,30 часот во салата на Судскиот совет на Република Северна Македонија со следниот:... [повеќе]
 • Соопштение

  Соопштенија за јавност  | 02.12.2019
  Соопштение [повеќе]

Сите вести