Работно време [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Работно време

Судски совет на Република Македонија ул. Македонија бр.5 1000 Скопје

Секој работен ден

8:00 - 16:00

Прием на документи

8:30 - 12:00

Пауза

12:00 - 12:30
Најнови вести


Сите вести