Судски совет на Република Македонија [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Судски совет

Судски совет на Република Северна Македонија

ул. Македонија бр. 5 1000 Скопје
Емаил:  contact@ssrm.mk

Контакт телефони

Телефонска централа

023218130