Контакт за лица со посебни потреби [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Контакт за лица со посебни потреби

Лице за комуникација со граѓани кои имаат некаков вид и степен на попреченост е Корнелија Николовска - самостоен судски референт.

 

Контакт

Корнелија Николовска

Фиксен телефон:
032/393-455 локал 130
Мобилен телефон:
Емаил:

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести