Годишен план за работа [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Годишен план за работа

 

Година
Опис Година Преземање
Акционен план за намалување на стари предмети - 2019
2019
Годишен план за 2019 год.
2019
Годишна програма за работа 2019
2019
Прва<1>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести

 • Месечен извештај Јуни 2019

  Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  | 04.7.2019
  Објавен е Месечниот извештај за работата на Апелационен суд Штип за Јуни 2019 год. [повеќе]
 • Оглас за одржувач на хигиена

  Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  | 27.6.2019
  Објавен е оглас за вработување на еден одржувач на хигиена на неопределено време. [повеќе]
 • Месечен извештај Мај 2019

  Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  | 05.6.2019
  Објавен е Месечниот извештај за работата на Апелационен суд Штип за Мај 2019 год. [повеќе]

Сите вести