Годишен план за работа [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Годишен план за работа

Годишен план за работа

Година
Опис Година Преземање
Распоред за работата на Судскиот совет на Република Македонија за 2016 година
2016
Распоред за работата на Судскиот совет на Република Македонија за 2015 година
2015
Распоред за работата на Судскиот совет на Република Македонија за 2014 година - промена 09.09.2014
2014
Распоред за работата на Судскиот совет на Република Македонија за 2014 година
2014
Прва<1>Последна

Најнови вести

 • Информација

  Соопштенија за јавност  | 03.12.2019
  Во рамки на проектот „Посета на Државни институции“ основното училиште “Никола Вапцаров“ од Скопје го посети Судскиот совет на Република Северна Македонија... [повеќе]
 • Соопштение за 326-та седница на Судски совет на РСМ - 13.12.2019 година

  Соопштенија за јавност  | 03.12.2019
  Судскиот совет на Република Северна Македонија ќе одржи седница на ден 13.12.2019 година (петок) со почеток во 9,30 часот во салата на Судскиот совет на Република Северна Македонија со следниот:... [повеќе]
 • Соопштение

  Соопштенија за јавност  | 02.12.2019
  Соопштение [повеќе]

Сите вести