Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

 

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Месечен извештај за работата на Управен суд за месец јуни 2021 година
Месечен
2021
Месечен извештај за работата на Управен суд за месец мај 2021 година
Месечен
2021
Месечен извештај за работата на Управен суд за месец април 2021 година
Месечен
2021
Месечен извештај за работата на Управен суд за месец март 2021 година
Месечен
2021
Годишен извештај за работа на Управен суд за 2020 гидина
Годишен
2020
Месечен извештај за работата на Управен суд за месец февруари 2021 година
Месечен
2021
Месечен извештај за работата на Управен суд за месец јануари 2021 година
Месечен
2021
Месечен извештај за работата на Управен суд за месец декември 2020 година
Месечен
2020
Месечен извештај за работата на Управен суд за месец ноември 2020 година
Месечен
2020
Месечен извештај за работата на Управен суд за месец октомври 2020 година
Месечен
2020

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести

 • СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Новости  | 24.10.2021
  Тужбата на тужителот Движењето ОДЛУЧНО ЗА ПРОМЕНИ, изјавена против Решението на Државна изборна комисија УП1 бр. 11-28 [повеќе]
 • СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Новости  | 24.10.2021
  Тужбата на тужителот Коалиција АЛИЈАНСА за АЛБАНЦИТЕ и АЛТЕРНАТИВА од Тетово, изјавена против Решението на Државна изборна комисија УП1 бр. 11-27 [повеќе]
 • СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Новости  | 24.10.2021
  На ден 24.10.2021 година со почеток во 20.00 часот во судница 1 ќе одржи јавна расправа по поднесената тужба од Движење ОДЛУЧНО ЗА ПРОМЕНИ УРП.бр.41/21 [повеќе]

Сите вести