Контакт за лица со инвалидност [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Контакт за лица со посебни потреби

 

За одговорно лице за спроведување на лицата со инвалидност и овозможување на полесен пристап до информации, нивните права и обврски во Вишиот управен суд се определува судскиот советник Верица Гавровска-Петровска, а за заменик се определува советник-информатичар Љупка Илиеска

 

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести