Годишен план за работа [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Годишен план за работа

Година
Опис Година Преземање
Измена и дополнување на Распоред за работа на претседателот и судиите на Виш управен суд за 2020 година
2020
Дополнување на Распоред за работа на Виш управен суд за 2020 година
2020
Дополнување на Програма за работа на Виш управен суд за 2020 година
2020
Годишен план за управување со движењето на предметите во Виш управен суд за 2020 година
2020
Распоред за работа на Виш управен суд за 2020 година за претседателот на судот и судиите
2020

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести