Канцеларија за односи со јавност [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Канцеларија за односи со јавност

Лице за односи со јавноста во Вишиот управен суд е лицето

Ивица Наумоски

тел: 02 3061 536

е-маил:  visupravensud@vusskopje.mk 

 

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести