Работно време [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Работно време

Работно време на Вишиот управен суд

Секој работен ден

7:30h - 15:30h

Прием на странки

9:00h - 14:00h

Прием на странки кај Претседател

секој вторник 10:00h - 13:00h
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести