Основни информации [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

За судот

Виш управен суд

ул. Никола Парапунов бр. 31, Скопје

Контакт телефони

Телефонска централа и факс

02 3061 536

Судска писарница

02 5111 995
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести