Јавни набавки [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Јавни набавки

Вишиот управен суд - јавни набавки

Вишиот управен суд секоја година спроведува јавни набавки согласно Планот за јавни набавки што го донесува секоја година до крајот на јануари, согласно Законот за јавни набавки.

Број на оглас
Вид на договор

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести