Судски буџет [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Судски буџет

Година
Опис Година Преземање
Одлука за необезбедување средства за исплата на додатоци на плата за месец март 2023 година
2023
Записник од 196-та седница на Судски буџетски совет -13.03.2023 г.
2023
Записник од 195-та седница на Судски буџетски совет - 24.02.2023 г.
2023
Записник од 194-та седница на Судски буџетски совет - 13.02.2023 г.
2023
Измена и дополнување на Одлука за спроведување групни јавни набавки за 2023 година
2023
Прва<12345...>Последна